• Адреса: м.Чернівці, вул. Кармелюка, 116.

  • Контакти: +38 (096) 335-31-35, +38 (066) 335-31-35
    info@ukrsec.com.ua

Вставлення і налаштування мережі та Wi-Fi

Безпровідна мережа Wi-Fi надає можливість приєднання до Інтернету ряд сучасних пристроїв (планшети, ноутбуки, смартфони, телевізори та інші). Користуватися безпровідною мережею зручно і корисно. Тут ви знайдете безліч ділової, важливої інформації, тут зможете відпочити, розважитись. Вона має широке коло користувачів будь-якого віку, достатку й статусу. Будь-хто може дозволити собі таку сучасну забаганку, адже встановлення доступне всім, воно не потребує великих коштів. Єдина умова якісного підключення – використання послуг професіонального спеціаліста.

Аби приєднатися до Інтернету, утворити власну точку доступу – звертайтеся до нас. UkrSec має практику вдалого підключення з 2009 року. За цей час ми під'єднали більш як 250 об'єктів.

Чому варто звертатись саме до нас

Практикуємо прокладання мережі в виробничому приміщенні через дріт, облаштування робочих місць в офісі, приєднання їх до спільної мережі. Напрацьований роками досвід дозволяє нам заявити про свою компетентність. Ви будете задоволені результатом нашої діяльності.

Основні принципи роботи:

  • забезпечимо швидке якісне налаштування Інтернету;

· надаємо гарантію безперешкодного використовування мережі протягом двох років;

  • маємо власний склад необхідного спеціального обладнання (мережеве, Wi-Fi обладнання, оптоволоконне, супутникове облаштування, доступна ІР-телефонія).

Щоб замовити послугу встановлення та підключення мережі та Wi-Fi за допомогою наших професіоналів, достатньо просто зателефонувати за номером: +38 (096) 335-31-35, або +38 (066) 335-31-35.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit,
sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.